Stavebnice Buko - Malý dům půdorys

Kód: 5792
Neohodnoceno
Značka: Makura
2 959 Kč –20 %
Stavebnice Buko - Malý dům půdorys
2 959 Kč –20 % 2 367 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Skvělou zábavu si děti užijí při stavění domečků pro 2 dřevěné postavičky a dalších staveb všeho druhu. V každé kostce jsou drážky a díry, díky kterým do sebe krásně zapadají a kolíky se zajistí k podložce. Právě tento originální systém skládání dělá z kostek BUKO naprosto jedinečnou stavebnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada stavebnice BUKO je vhodná pro malé architekty, pro stavitele všeho druhu a vůbec pro všechny děti, které rády staví podle fantazie. Z této sady jde totiž postavit mnohem víc, než jen dřevěný domeček s vybavením ložnice, kuchyně a obývacího pokoje pro 2 ručně malované postavičky. Děti mají možnost stavět věže, které se díky upevňovacím kolíkům stanou stabilnějšími a mohou být vyšší než ony samy. Hrady, zámky, mosty, pyramidy atd. V každé kostce jsou drážky a díry, díky kterým do sebe krásně zapadají a kolíky se zajistí k podložce. Stavba se tím stává stabilnější a děti si své stavební dílo i s podložnou mohou kamkoli přenést. Stavebnice BUKO díky originálnímu systému skládání, oproti jiným dřevěným stavebnicím, kde se na sebe kostky pouze kladou, v dětech více rozvíjí prostorovou orientaci, fantazii, kreativitu, tvořivost a jemnou motoriku.

OBSAH BALENÍ:

Kostka 2 cm - 30 ks, kostka 4 cm - 30 ks, kostka 6 cm - 30 ks, kostka 8 cm - 30 ks, upevňovací kolíky 9,5 cm - 50 ks, podložka 36 x 24 cm - 1 ks, okna - 5 ks, dveře - 3 ks, vybavení domu: kuchyně, obývací pokoj, ložnice - 28 ks, postavičky: maminka, tatínek - 2 ks, semínko buku lesního - 2 ks,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: