Společenská hra Kuličky

Kód: 5795
Neohodnoceno
Značka: Makura
1 039 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.12.2021

Cílem této hry je posbírat všechny kuličky vaší barvy a sám se pak co nejrychleji dostat zpět na své políčko do domečku k posbíraným kuličkám. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem této hry je posbírat všechny kuličky vaší barvy a sám se pak co nejrychleji dostat zpět na své políčko do domečku k posbíraným kuličkám. 
 
Pravidla hry:
 
Nejprve náhodně rozmístíme všechny barevné kuličky do hracího pole. Přitom je dobré se snažit, aby stejné barvy nebyly blízko u sebe. Potom si každý hráč vytáhne z pytlíku figurku, se kterou bude hrát. (Je lepší a spravedlivější si figurku náhodně vytáhnout, než si ji vybírat, aby si hráči při rozmísťování kuliček schválně nestavěli kuličky co nejblíže svého domečku. Ale to je na vás.) Figurky postavíme do příslušných barevných políček, odkud figurky startují a hra může začít.
Každý hráč hodí kostkou a ten, komu padne nejvyšší číslo, začíná. Hra pokračuje ve směru hodinových ručiček.
Hráči se posouvají po hracím poli a hledají si co nejkratší cestičku ke svým kuličkám. Svoji kuličku seberou tak, že ji přeskočí a postaví se na políčko za ní. Svou kuličku si umístí do svého domečku. Pokud mu stojí v cestě kulička jiného hráče, přeskočí jí, aniž by jí sebral a pokračuje dál.
Pokud se hráč zastaví v hlubokém políčku, kde byla před tím kulička, tak jedno kolo nehraje. 
Pokud se hráč zastaví na políčku, kde stojí figurka jiného hráče, vyhodí ji a protihráč se vrací do domečku. Ale pozor na to, aby jste nevyhodili hráče který už má všechny kuličky posbírané a je na cestě zpět do domečku, pomohli by jste mu k výhře.
Vyhrává ten hráč, který má posbírané všechny svoje kuličky a sám se jako první dostane do svého domečku, odkud začínal hru.
 

OBSAH BALENÍ:

kulička červená - 5 ks, kulička žlutá - 5 ks, kulička modrá - 5 ks, kulička zelená - 5 ks, hrací figurka - 4 ks, hrací podložka 32 x 32 x 1,8 cm - 1 ks, hrací kostka - 1ks, bavlněný pytlík - 1 ks , semínko buku lesního - 2 ks, pravidla hry - 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: