DŘEVĚNÁ STAVEBNICE BUKO - PATROVÝ DŮM 302 DÍLŮ

Kód: 5816
Neohodnoceno
Značka: Makura
4 593 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
6.12.2021
Položka byla vyprodána…

Nechte na fantazii dětí, zda postaví rodinný dům do patra nebo jako půdorys. Zcela jistě se zabaví při jeho stavbě i při vybavování pestrým ručně barveným nábytkem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná stavebnice BUKO, vyniká velkou variabilitou a je tomu tak i u této sady. Je určena ke stavbě patrového rodinného domu, půdorysu rodinného domu a dalších originálních staveb. Jednotlivá patra mají zespodu drážky, díky kterým hezky drží na místě, ale dají se použít i jako podložka ke stavění. Pro větší stabilitu se dá celá stavba jednoduše zafixovat dřevěnými kolíky. Pak už jen dům vybavit pestrobarevným nábytkem a rodina postaviček se může nastěhovat.  A druhý den může mít malá dřevěná rodinka zbrusu nový dům. Při hře s našimi dřevěnými hračkami se dětem přirozeně rozvíjí logické myšlení a fantazie. Všechny sady dřevěných stavebnic BUKO, lze spolu navzájem kombinovat a dokupovat další stavební komponenty pro rozšíření staveb. Stavebnice a hračky MAKURA i jejich součásti se vyrábí v Česku z kvalitního bukového dřeva a jsou výsledkem poctivé ruční práce.

OBSAH BALENÍ:

Kostka 2 cm - 42 ks, kostka 4 cm - 42 ks, kostka 6 cm - 42 ks, kostka 8 cm - 42 ks, upevňovací kolíky 9,5 cm - 70 ks, podložka 36 x 36 cm - 1 ks, podložka s drážkami 36 x 12 cm - 1 ks, podložka s drážkami 24 x 12 cm - 1 ks, podložka s drážkami 18 x 12 cm - 2 ks, okna - 8 ks, dveře - 5 ks, vybavení domu: kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna - 42 ks, postavičky: maminka, tatínek, chlapeček, holčička - 4 ks, semínko buku lesního - 2 ks, 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: